Dezynsekcja i deratyzacja

Podziel się

Oferujemy Państwu nowoczesną, profesjonalną i wyjątkowo skuteczną usługę zwalczania owadów latających, pełzających oraz roztoczy w tym komarów, os, much, karaluchów, karaczanów, świerzbowca oraz roztoczy.

Wykorzystując metodę zamgławiania docieramy do wszystkich trudnodostępnych miejsc, a poprzez zastosowanie najnowszego insektycydu zawierającego w składzie m.in. naturalną pyretrynę oraz permetrynę działamy bezpośrednio na układ nerwowy owadów zapewniając wyjątkową skuteczność oraz długotrwała ochronę w przyszłości.

Dezynsekcja i deratyzacja Poznańskich biurowców i magazynów

Różnego rodzaju owady naprawdę potrafią uprzykrzyć życie. Trudno się zatem dziwić, że ich obecność w miejscu pracy obniża efektywność zatrudnionych osób. Walka z insektami na własną rękę rzadko przynosi oczekiwane efekty. Warto więc powierzyć to zadanie profesjonalistom. Dezynsekcją oraz deratyzacją w Poznaniu zajmujemy się od lat. Wiemy jak szybko i skutecznie pozbyć się szkodników. Z chęcią przywrócimy równowagę także na Państwa terenie.

Dezynsekcja domów prywatnych w Poznaniu

Inwazja mrówek faraona czy karaluchów nie dotyczy jednak wyłącznie sporych powierzchni biurowych czy magazynowych. Problem ten często pojawia się również w prywatnych domach. Pomożemy Państwu uporać się także z tą niedogodnością. Rzetelnie podchodzimy do dezynsekcji poznańskich domów, przywracając spokojny sen ich mieszkańcom. Zwlekanie ze skontaktowaniem się z nami i walka ze szkodnikami we własnym zakresie niepotrzebnie wydłuży tylko czas pozostawania nieproszonych gości w Państwa domach. My pomożemy w pozbyciu się ich raz na zawsze.

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych w Poznaniu

Wybuch globalnej pandemii zaskoczył miliony osób na całym świecie nie tylko w sferze prywatnej, lecz także publicznej. Dzisiaj wszyscy jesteśmy bogatsi o związane z tym trudnym okresem w dziejach ludzkości doświadczenia, a każdy z nas wyciągnął z nich życiową lekcję. Kwestia szeroko pojętej higieny jest dla nas równie ważna, co dla Państwa. Z pełną odpowiedzialnością podejdziemy do wymagającego zadania dezynfekcji pomieszczeń biurowych w Poznaniu. Skutecznie odkazimy wszystkie powierzchnie, na których mogą gromadzić się roztocza, bakterie oraz wirusy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dogodnym terminie. Ze swojej strony zalecamy, by nie zwlekać z zamówieniem tego typu usługi i w miarę możliwości regularnie ją powtarzać. Ważne jest również uczulanie wszystkich pracowników na zachowanie czystości we własnym zakresie, przede wszystkim poprzez częste mycie rąk. Dezynfekcja poznańskich pomieszczeń to podstawa higieny, ale pełnia jej efektu będzie najlepiej zauważalna w połączeniu ze świadomym korzystaniem z biura przez każdą z zatrudnionych w danym miejscu osób.

Zamgławianie – jedna z najbardziej skutecznych metod odkażania powierzchni

W World Trade Center idziemy z postępem na każdym polu. Dlatego naszym klientom oferujemy innowacyjne metody dezynfekcji, których skuteczność została wielokrotnie udowodniona. By w trakcie pracy nie towarzyszył Państwu lęk przed niewystarczająco czystym otoczeniem, na terenie Poznania oferujemy między innymi zamgławianie. Ta niezwykle efektywna metoda pozwala na sprawną i równomierną dezynfekcję każdego centymetra kwadratowego w danym pomieszczeniu. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom biur, instytucji pożytku publicznego czy magazynów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Adam Łojewski