Dojazd

Podziel się

W centrum miasta

World Trade Center Poznań znajduję sie przy ul. Grunwaldzkiej, w centrum Poznania. Stąd wszystkie ważne punkty miasta są na wyciągnięcie ręki. Bezpośrednio wokół usytuowanych jest kilka dużych hoteli. Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.

W związku z czasową zmianą rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, prosimy o sprawdzenie aktualnych komunikatów na stronie >> ZTM Poznań <<

PODRÓŻ

SAMOLOTEM

Poznańskie lotnisko Ławica obsługuje obecnie połączenia z niemal 20 miastam Europy: Barceloną, Bristolem, Dortmundem, Doncaster, Dublinem, Edynburgiem, Frankfurtem nad Menem, Kopenhagą, Londynem, Liverpoolem, Mediolanem, Monachium, Oslo, Paryżem.

Poznań obsługuje także połączenia z Warszawą i Krakowem.
Więcej informacji można znaleźć na stronach lotniska: http://www.airport-poznan.com.pl/pl/

Połączenia autobusowe z lotniskiem:
Linia 59 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica
Linia 48 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica

Tereny targowe oraz dworzec kolejowy znajdują się w pobliżu przystanku "Bałtyk".

SAMOCHODEM

W Poznaniu krzyżują się ważne trasy międzynarodowe: E-30 - Berlin - Warszawa - Moskwa oraz E-261 - Gdańsk - Wrocław - Praga.

Współrzędne satelitarne naszej firmy (GPS):

N52° 24' 140"
E16° 54' 208"
Brama wjazdowa - Poznań, ul. Śniadeckich 25

POCIĄGIEM

PKP oferuje bezpośrednie połączenia z Poznania do Berlina, Dusseldorfu, Frankfurtu nad Menem, Monachium, Norymbergii, Kolonii, Amsterdamu, Bazylei. Partnerem Grupy MTP jest PKP Intercity.

Sprawdź rozkład jazdy: >>>KLIKNIJ<<<

Uwaga, w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej E -20 z Warszawy do Poznania, na części trasy Polskie Koleje Państwowe uruchomiły komunikację zastępczą.

Więcej informacji - >>>KLIKNIJ<<<