Członkowie Zarządu i kadry zarządzającej to osoby posiadające duże doświadczenie, ugruntowaną wiedzę merytoryczną oraz szeroką, praktyczną znajomość branży.

Lena Bretes-Dorożała

PREZES ZARZĄDU

Od 2016 roku Prezes Zarządu spółki World Trade Center Poznań sp. z o.o.

Wcześniej pracowała w mediach jako: Dyrektor TVP Poznań(9 lat), gdzie nauczyła się zarządzania ogromnymi budżetami, zarabiania biznesowego i kierowania zespołami ludzkimi, Kierownik Redakcji „Wiadomości” w TVP-1, Kierownik Redakcji Publicystyki w TVP-1, wydawca „Wiadomości”, „ W centrum uwagi”, założyciel kanału „TVP-3 Regionalna”.

Z mediami związana od 1991 roku, pierwsze było Radio Merkury Poznań, później Radio Zet, Radio RMI FM, gdzie była Redaktorem Naczelnym. W 1998 roku związana z TVP.

Od 1998 roku pracuje też na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jako starszy wykładowca. Ceni sobie pracę z młodzieżą, która dba, aby być na bieżąco z wszelkimi nowinkami od technicznych począwszy, poprzez Internet i naukę nowomowy polskiej. Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi.

Z wykształcenia magister politologii i dziennikarstwa, obroniła pracę na temat: „Międzynarodowych Kodeksów Etyki dziennikarskiej”, podyplomowo skończyła studia menadżerskie, specjalność marketing i reklama. Jest mamą, ma córkę.

tel. +48 61 866 10 50 e-mail. lena.bretes@wtcpoznan.pl