Aktualności

15-10-19 Inauguracja Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Handlu i Usług

W sobotę 12 października licznie zebrani goście zaszczycili swoją obecnością uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 Wyższej Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu. Już po raz kolejny mieliśmy przyjemność organizować tę uroczystość w sali konferencyjnej WTC Poznań.

Zobacz więcej

02-10-19 Czwarte Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. już otwarte!

W poniedziałek 30 września miało miejsce oficjalne otwarcie biura Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.. W uroczystości uczestniczyli Pani Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz Wiceprezes ARP S.A. Paweł Kolczyński. Serdecznie witamy naszego nowego najemcę!

Zobacz więcej

17-09-19 Dbamy o czystość razem z EKORUM

W dniach 17-18.09 EKORUM organizowało w naszych salach konferencyjnych 2 szkolenia związane z nowelizacją ustawy o odpadach i edukacją ekologiczną. Przy okazji przekonaliśmy się, że pojemniki na odpady mogą przyjmować naprawdę ciekawe formy. Szczególnie wpadły nam w oko kolorowe ołówki - idealne by...

Zobacz więcej

14-09-19 Krasnodębski i Wróblewski o Polsce w Europie

14 września w WTC odbyło się spotkanie otwarte z prof. Zdzisławem Krasnodębskim- europarlamentarzystą i Bartłomiejem Wróblewskim- posłem i kandydatem w wyborach parlamentarnych. Goście poruszyli ważne kwestie dotyczące przyszłości Europy.

Zobacz więcej

06-09-19 III Międzynarodowy Plener Malarski im. Antoniego Szulczyńskiego

Emocje po wernisażu już opadły, ale my nadal możemy cieszyć oko pejzażami, które powstały podczas III Międzynarodowego Pleneru Malarskiego im. Antoniego Szulczyńskiego 🎨

Zobacz więcej

04-07-19 Szczyt Bałkanów Zachodnich

Szczyt Bałkanów Zachodnich

Zobacz więcej