Aktualności

28-10-20 #UratujmyTargi!

Branża targowa w Polsce znajduje się obecnie w dramatycznej sytuacji. A jedyną drogą do uratowania setek przedsiębiorstw są zdecydowane działania władz centralnych. 28 października, w ramach ogólnopolskiego protestu, nowo powołany Komitet Obrony Branży Targowej przekaże Kancelarii Prezesa Rady Ministrów...

Zobacz więcej

02-10-19 Czwarte Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. już otwarte!

W poniedziałek 30 września miało miejsce oficjalne otwarcie biura Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.. W uroczystości uczestniczyli Pani Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz Wiceprezes ARP S.A. Paweł Kolczyński. Serdecznie witamy naszego nowego najemcę!

Zobacz więcej

14-09-19 Krasnodębski i Wróblewski o Polsce w Europie

14 września w WTC odbyło się spotkanie otwarte z prof. Zdzisławem Krasnodębskim- europarlamentarzystą i Bartłomiejem Wróblewskim- posłem i kandydatem w wyborach parlamentarnych. Goście poruszyli ważne kwestie dotyczące przyszłości Europy.

Zobacz więcej

06-09-19 III Międzynarodowy Plener Malarski im. Antoniego Szulczyńskiego

Emocje po wernisażu już opadły, ale my nadal możemy cieszyć oko pejzażami, które powstały podczas III Międzynarodowego Pleneru Malarskiego im. Antoniego Szulczyńskiego 🎨

Zobacz więcej

04-07-19 Szczyt Bałkanów Zachodnich

Szczyt Bałkanów Zachodnich

Zobacz więcej

13-05-19 Konwencja Koalicji Obywatelskiej

W dniu 27 kwietnia mieliśmy okazję współorganizować bardzo duże przedsięwzięcie jakim była Konwencja Koalicji Obywatelskiej.

Zobacz więcej